Logo Juliana Bicycles

V osmdesátých a v devadesátých letech byla horská kola stavěna takřka výlučně pro muže a mužům také primárně nabízena a prodávána. Již v té době se našla hrstka ambiciózních žen, které se snažily prosadit tento sport i mezi něžným pohlavím, proto jsme si řekli, že je čas na změnu!

V roce 1999 jsme vytvořili první horské kolo zaměřené speciálně na ženy a dívky. Byla to tehdy velká věc a poměrně výrazný zásah do jinak značně uzavřeného a na jednu část populace výlučně zaměřeného trhu s horskými koly. Tento stroj byl navržen primárně pro jednu výraznou průkopnici – Juli Furtado! Jednu z nejvýraznějších a snad i nejdivočejších žen ve světě MTB vůbec! I proto jsme nové kolo pojmenovali právě Juliana.

Do dnešních dní se tato původní iniciativa rozrostla do podoby vavříny sbírající kolekce dámských kol určených do skutečného terénu. Ty krotí nejen členky teamu Juliana, ale také další závodnice, jakož i dámy hledající v sedle kola především dobrodružství a možnost dokonalého odreagování se. Naším cílem je podnítit představivost žen a dívek s dobrodružnou povahou, ať již žijí, bydlí a jezdí kdekoliv na světě. Vytvořit nekompromisní materiál pro jezdkyně, které odmítají zažité doktríny a které mají chuť a sílu jít, či spíše jet vlastní cestou.

03probike

Květnové náměstí 464, 252 43 Průhonice / otevírací doba pondělí až sobota: 10:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
telefon: +420 603 540 032, e-mail: info@03probike.cz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress