Prodej

V prodejně 03probike nacházející se v Průhonicích u Prahy, přímo na náměstí a nedaleko od sjezdu z dálnice D1, naleznete kompletní nabídku legendárních horských i silničních kol Santa Cruz, která pochází ze stejnojmenného městečka v Kalifornii.

03probike rovněž nabízí kompletní sortiment příslušenství, komponentů a doplňků pro MTB i silniční cyklistiku, od drobného nářadí, přes oblečení po špičkové komponenty předních světových značek.

Svůj stroj u nás můžete také rozsvítit, odlehčit a zrychlit za pomoci špičkových kol Industry Nine, která nabízí jak špičkové parametry, či jedinečné technologie, tak i možnost téměř neomezené barevné individualizace. Značka Industry Nine přitom nabízí kompletní zapletené sety, či samostatné náboje, nejen pro horská a silniční kola, ale též pro kategorie 27,5+/29+ a fatbike.

kola Santa Cruz dámská kola Juliana komponenty Industry Nine

Zakázková stavba kola

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro individuální neboli zakázkovou stavbu kola. Nejčastějším případem je snaha odlišit se, možnost vybrat si konkrétní díly a jejich barevné provedení, či prostá nespokojenost s běžnou katalogovou nabídkou a touha nechat si sestavit kolo přesně dle individuálních požadavků díl po dílu.

Nenechte se zmást pocitem, že velká značka a velké výrobní série znamenají automaticky vysokou úroveň kvality. Naopak malé značky a malosérioví výrobci, jako je Santa Cruz nebo třeba Industry Nine, jsou těmi, kdo lpí na nekompromisní kvalitě svých produktů a důsledné výstupní kontrole každého kusu.

Takovýto přístup je pro zmíněné značky nástrojem, jak se prosadit vůči velkosériové konkurenci, a proto jsou právě tito výrobci a jejich produkty využívány pro individuální stavbu.

více o zakázkové stavbě kol

Servis

Servis je pro nás alfou a omegou naší práce. Nejsme velkokapacitní opravna kol, která v dílně protočí dvacet kol za den. Jsme precizní, přesní a důkladní. Naše kapacita je ale omezená, jelikož kvalitní práci nelze uspěchat!

Kvalitní je i naše dílenská výbava. Používáme totiž nářadí, maziva a díly značek jako jsou Park Tool, Muc-Off, Finish Line, Brunox, Gore Ride On, Jagwire atd.

Provádíme předsezónní, sezónní i posezónní údržbu a jsme jediným certifikovaným servisním centrem v ČR pro záruční i pozáruční servis kol značek Ellsworth, Santa Cruz, Titus a Chumba. V průběhu celé sezóny provádíme standardní servis kol, běžně do třech pracovních dnů. Před servisem Vaše kolo důkladně vyčistíme a čisté, stejně tak i důkladně namazané, Vám jej následně předáme.

více o našem servisu
03probike v Průhonicích
03probike v Průhonicích
Servis kol u 03probike

03probike

Květnové náměstí 464, 252 43 Průhonice / otevírací doba pondělí až sobota: 10:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
telefon: +420 603 540 032, e-mail: info@03probike.cz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress