Společnost Santa Cruz Bicycles byla založena roku 1993, kdy původní zázemí, nacházející se ve stejnojmenném městě Santa Cruz v Kalifornii, svými rozměry připomínalo běžnou garáž. Naším prvním kolem byl model Tazmon. Jednalo se o plně odpružené kolo s jednočepovým zavěšením, které se brzy stalo hitem, navíc se postupem času tento model proměnil v symbol našeho hesla „jednoduše vyspělý“. Tazmon se stal základním kamenem naší další nabídky, jelikož dokonale reprezentoval naši snahu dělat věci jinak a po svém, a především snažit se stavět ta nejlepší možná kola. I díky němu jsme se rychle dostali na celosvětovou mapu stavitelů horských kol.

Aktuálně nabízíme soubor čítající šestnáct modelů horských kol, mezi něž počítáme i čistě dámskou kolekci značky Juliana. Naše nabídka zahrnuje jak hliníkové, tak i karbonové rámy, a to počínaje pevnými XC stroji, přes trailové fully a DH speciály s 215 mm zdvihu konče. Naše plně odpružená kola využívají dvou odlišných konstrukcí.

Efektivní jednočep na vybraných hliníkových modelech a vyspělý originální systém VPP™ (Virtual Pivot Point) použitý na všech špičkových rámech Santa Cruz. Stroje se systémem VPP™ jsou dostupné v široké škále různých provedení, s řadou komponentových sad a s různými prvky odpružení. Vše je ručně kompletováno v domácím prostředí v Santa Cruz v Kalifornii. Každé jednotlivé kolo je čistou esencí naší touhy stavět nejvýkonnější a nejlépe fungující horská kola na světě. Nic míň, nic víc!

Dále bychom mohli mluvit o tom, jak jsme vášnivými a zapálenými jezdci, či o tom, jak moc máme rádi naše kola, o nichž si myslíme, že jsou nejlepší na světě. Jenže takových řečí jsou plné weby mnoha ostatních výrobců a jejich rubrik „O nás“. KAŽDÝ, kdo pracuje v tomto oboru, se snaží být zapálený pro věc a pln nadšení pro svou práci, což je jedině v pořádku, jelikož takto vznikají skutečně kvalitní kola s duší. Každopádně my si myslíme, že za svými vizemi jdeme usilovněji, snažíme se být chytří a snažíme se na věci dívat širší perspektivou, než většina ostatních stavitelů kol. Takový je základní odkaz značky Santa Cruz.

Níže Vám představujeme modelovou řadu Santa Cruz pro rok 2017 včetně nových barevných kombinací. Společnost 03probike.cz je oficiálním dealerem kol značky Santa Cruz v České republice, disponujeme požadovaným servisním zázemím a využíváme všech výhod přímého spojení se značkou Santa Cruz.

03probike

Květnové náměstí 464, 252 43 Průhonice / otevírací doba pondělí až sobota: 10:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
telefon: +420 603 540 032, e-mail: info@03probike.cz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress